Restauracja w Nowym Sączu

Restauracja „Panorama” rozpoczęła swoją działalność w centrum miasta Nowego Sącza w roku 1966. Swoją nazwę zawdzięcza rozległym malowniczym widokom na otaczające góry Beskidu Niskiego oraz rzekę Dunajec.

Restauracja posiada znak jakości otrzymany za całokształt działalności oraz 3-krotnie zdobytą nagrodę „Srebrną Patelnię” nadane przez Centralną Komisję CZSS w Warszawie.

Dysponujemy dużą salą balową wyposażoną w scenę dla orkiestry oraz pięcioma salami konferencyjno-bankietowymi. Dla klientów dostępny jest również monitorowany parking.

restauracja Panorama Nowy Sącz
najlepsza restauracja Nowy Sącz Rynek

Specjalnością szefa naszej kuchni są potrawy staropolskie, w tym na wiele sposobów przyrządzana dziczyzna, ale w bogatym menu nie brak też jest przysmaków i dań wegetariańskich.

W naszej restauracji mogą Państwo spróbować znakomitych: przystawek, zup, dan głównych, deserów, szerokiego asortymentu wysokogatunkowych alkoholi. Wszystkie doznania smakowe można połączyć z doznaniami estetycznymi, które zapewniają wspaniałe widoki na panoramę otaczających naszą restaurację gór Beskidu Niskiego.

Zapraszamy również na wirtualny spacer 3D po naszej restauracji.